Spinracing

atlant-sport-club-spinracing
Karácsony Dominika

A sport gyerekkorom óta része az életemnek. 16 évig versenyszerűen űztem az evezést, amiben többszörös magyar bajnok vagyok, valamint a válogatott keret tagjaként többször vettem részt a korosztályos világversenyeken. Az aerobikkal rendezvényeken ismerkedtem meg, és tudtam, hogy komolyabban szeretnék ezzel foglalkozni. 2014-ben végeztem el a Fitness Company-nál az aerobik sportedzői képzést. Majd tovább képezve magamat több tanfolyamot végeztem el (spinracing oktató, Gymstick Muscle Instruktor, X-Training Crossover Fitness oktató, Step aerobik oktató, TRX trainer, Blackroll SMR henger képzés). Fontosnak tartom a mindennapi testmozgást. Sokan az íróasztalnál, számítógép előtt dolgozunk, felvéve egy rossz testtartást. Szánjunk időt arra, hogy megmozgatjuk izmainkat. Szeretném átadni a mozgás szeretetét másoknak is.

Nézd meg az adatlapom

Óra Információk